Neden Gordion Grup?

Neden Gordion Grup?

Neden Gordion Grup?

Gordion, 1982 yılından bu yana , gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında kamu ve özel sektörde başyapıt sayılabilecek 300’ün üzerinde projeye imza atmış olup, tamamladığı projelerin birçoğundan başarı ödülü ve plaket almıştır. Bu başarılar, bitirdiği hiçbir projede yasal sorumluluk sürelerini dikkate almayıp yıllar sonrada proje üzerindeki sorumluluk bilincini devam ettirmesinden kaynaklanmaktadır.

Gordion, 4.500.000 m²lik inşaat deneyimi ve hizmet anlayışını ISO 9001 ile tescillemiştir.

Misyon ve vizyonları kurulduğu günden bu yana kalite ve güven üzerine inşa eden GORDION, geleceğe adını miras projelerini de anıt olarak bırakmayı hedeflemektedir. Gordion bu sayede Türk Müteahhitlik sektöründe üst sıralarda yer alan ismini daha da yukarılara taşımayı ve başarı grafiğini de sürekli yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Deneyimini Avrupa’ya taşıyan grup aynı düşünce ve vizyonu ile yurtdışında hem yatırımcı, hem de müteahhitlik hizmetlerine devam ederken, Türk müteahhitliğinin tanıtılmasına öncü olmakta; modern yaşamı insanların hizmetine sunmayı sağlayan AVM ve toplu konut projeleri de üretmeye de devam etmektedir.

Metin BAŞALMA
Yönetim Kurulu Başkanı

Enter your keyword